Profesjonalna drukarnia w Poznaniu
Strona głównaNasza ofertaProducent folderów

DRUK OFFSETOWY

Jedyna w Poznaniu i obecnie
w Wielkopolsce tak zaawansowana
technologicznie maszyna do drukowania
cyfrowego. Japońska dokładność
i precyzja, dzięki cyfrowej maszynie
japońskiego producenta KOMORI
model Lithrone S40.

To wielokrotnie nagradzana i doceniana
przez najlepsze specjalistyczne drukarnie
japońska maszyna, stanowiąca
o najwyższej z możliwych jakości druku
dla najbardziej wymagających.
Dzięki tej maszynie możemy obsługiwać
najbardziej wymagających Klientów
oczekujących najwyższej jakości druku.

Drukarnie Wielkopolska

Dane kontaktowe

Paw Druk Sp. z o.o
ul. Obornicka 49a
62-002 Suchy Las
tel.: +48 61 84 33 810
fax: +48 61 84 33 812
e-mail: biuro@pawdruk.pl

NIP: 779-16-33-017
Regon: 630891592
KRS: 0000216209
Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego

Konto bankowe:
Bank Millennium SA
70 1160 2202 0000 0000 4855 2215

Zadaj pytanie

Producent folderów

Szukasz drukarni, która nie tylko wydrukuje, ale również zaprojektuje dla Ciebie foldery?
Chcesz, żeby Twoje zamówienie zostało zrealizowane profesjonalnie i terminowo?

A może wolałbyś, abyśmy wydrukowali
Twoje foldery z już gotowego projektu?

Zadzwoń: +48 61 84 33 810
Lub napisz e-mail: biuro@pawdruk.pl
A my pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.
Przejdź na oficjalną stronę drukarni Pawdruk »

Jesteśmy producentem profesjonalnych i efektownych folderów

Naprawdę dobry folder powinno wyróżniać wiele elementów. Wśród nich można wymienić: właściwy format, efektowne ukształtowanie oraz wysokojakościowy druk. Jeżeli zdecydują się Państwo wydrukować swoje foldery w naszej drukarni, mogą być Państwo pewni, że Państwa zlecenie zostanie zrealizowane ze szczególną dbałością o wszystkie te czynniki. Nasza drukarnia jako profesjonalny producent folderów, zadba o Państwa foldery na wszystkich etapach ich tworzenia. Realizację Państwa zlecenia rozpoczniemy od zaprojektowania folderów albo skonsultowania już gotowego, dostarczonego przez Państwa projektu folderów z naszym konsultantem. Na następnym etapie Państwa foldery zostaną wydrukowane, ukształtowane i oprawione w taki sposób, aby już gotowe mogły trafić wprost do Państwa. Co ważne, każde ze zleceń realizowane jest ze szczególną rzetelnością, dbałością o szczegóły, terminowość i profesjonalne podejście do Klienta. To właśnie dzięki takiemu podejściu, możemy zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości, a nasza drukarnia zyskała już wielu zadowolonych Klientów.

Twoje foldery tworzymy wykorzystując profesjonalne maszyny drukarskie i najnowocześniejsze technologie 

PAW DRUK to profesjonalny producent folderów. To zobowiązuje. Dlatego pragniemy zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości usługi poligraficzne. Aby tak było, druk folderów realizujemy używając do tego najnowocześniejszych maszyn drukarskich, w które wyposażyliśmy naszą drukarnię cyfrową i drukarnię offsetową. Każda typ drukarni nadaje się lepiej do realizacji innego rodzaju zamówień. Przy użyciu drukarni offsetowej w bardzo szybkim tempie możemy wydrukować nawet bardzo duże nakłady folderów. Natomiast w drukarni cyfrowej bardzo szybko wydrukujemy małe nakłady, a także spersonalizujemy poszczególne foldery. Oznacza to, że każdy z folderów będzie mógł mieć inne cechy, takie jak: kolor, grafika, tekst czy nawet ilość stron. Najnowocześniejsze, profesjonalne maszyny drukarskie, w które w ostatnim czasie doposażyliśmy naszą drukarnię cyfrową i offsetową, pozwoliły nam, nie tylko jeszcze bardziej podnieść jakość Twoich folderów, ale także jeszcze bardziej skrócić czas, w którym zrealizujemy Twoje zamówienie. 


Aby zapewnić Ci foldery z najwyższej półki, w naszych drukarniach nieustannie dokonujemy nowych inwestycji. Ostatnio nasze drukarnie zyskały:

  • Nowoczesne maszyny drukarskie do druku offsetowego, pochodzące od najlepszego na świecie producenta, japońskiej firmy KOMORI,
  • Maszyny do druku cyfrowego marki HP INDIGO, w których druk najwyższej jakości zapewnia system drukowania farbami, a nie tonerami,
  • System wstępnego przygotowania do druku CTP (computer to plate),
  • Systemy nowoczesnego pomiaru barw: XRITE i INTELLITRAX.

Zaprojektujemy oraz ukształtujemy dla Ciebie efektowne foldery

Ponieważ dla naszych Klientów przygotowaliśmy usługi z najwyższej półki, w ofercie naszej drukarni, obok profesjonalnego druku, znajdziesz również usługi profesjonalnego studia projektowego. Chciałbyś, aby Twoje foldery były funkcjonalne, estetyczne, profesjonalne oraz efektowne? Nie wiesz jak je zaprojektować? Jeżeli tak, to po prostu zadzwoń, napiszesz e-mail albo przyjdź do naszej drukarni i porozmawiaj z projektantem. Projektanci z naszego biura projektowego to profesjonaliści-pasjonaci, którzy realizując Twoje zlecenie uważnie wsłuchają się w Twoje potrzeby i oczekiwania, dzięki czemu będą mogli stworzy projekt folderów, który w pełni odpowie Twoim wymaganiom. Jednak, aby Państwa foldery prezentowały najwyższy poziom, nie wystarczy tylko dobry projekt czy wydruk. Oprócz tego należy je jeszcze właściwie ukształtować. Właśnie tym, w PAW DRUK zajmują się doświadczeni introligatorzy. Są to fachowcy, którzy dołożą wszelkich starań, by tworzone dla Państwa foldery, sprostały Państwa oczekiwaniom. Nasi introligatorzy nie tylko profesjonalnie zrealizują projekt Twoich folderów, ale także, jeżeli zajdzie taka potrzeba, udzielą Ci profesjonalnej porady z zakresu ukształtowania Twoich folderów. Jeżeli chcesz o coś spytać naszych introligatorów, skontaktuj się z naszym konsultantem, który przekaże Twoje pytanie naszym introligatorom, a następnie udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Folder to jedna z najważniejszych wizytówek Twojej firmy. To dzięki niemu możesz zaprezentować Twoje produkty i usługi swoim Klientom. Z tego powodu pragniemy, aby Państwa foldery zawsze prezentowały sobą jak najwyższy poziom. Pracownicy PAW DRUK nieustannie dokładają wszelkich starań, by projekt, wydruk oraz ukształtowanie Twoich folderów było wykonane z najwyższą rzetelnością i terminowością. Chcemy, aby foldery drukowane przez Państwa w naszej drukarni, w pełni odpowiadały wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających z Państwa. To dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy szeroki wachlarz wzorów, kolorów oraz formatów folderów. PAW DRUK daje swoim Klientom również możliwość uszlachetnienia folderów. Dzięki niemu Państwa foldery zyskają dodatkowe cechy, takie jak: efektowne tłoczenia, połyskujące detale, czy też zapach, który zostanie uzyskany dzięki pokryciu folderów jednym z 200 specjalnych lakierów zapachowych. 

Zadzwoń lub napisz do nas, aby skontaktować się z handlowcem-konsultantem i omówić projekt.

 
Obsługa - kompetentne doradztwo z prezentacją możliwości Jeżeli oczekujesz jakości - pozwól nam mile Cię zaskoczyć.
Zaproś do siebie naszego konsultanta, który przywiezie ze sobą setki
przykładowych druków. Będziesz mógł dotknąć, zobaczyć z bliska jakość...
Włączamy myślenie - nie postępujemy wg utartych schematów Do każdego projektu podchodzimy nieszablonowo starając się odpowiedzieć
na oczekiwania i wymagania Klienta. W naszej drukarni myślimy w taki
sposób, w jaki Ty byś pomyślał - dołączając do projektu naszą wiedzę...
Zlecenia wykonane zawsze na czas Zaproś do siebie naszego konsultanta, który przywiezie ze sobą setki
przykładowych druków. Będziesz mógł dotknąć, zobaczyć z bliska jakość.
Jeżeli oczekujesz jakości - pozwól nam mile Cię zaskoczyć.
Obsługujemy od początku do końca Najważniejszy dla nas zawsze jest Klient. Zależy nam, żeby miał on wsparcie
od samego początku obsługi i oparcie o nasze doradztwo. Później
uruchamiamy cały proces, od projektu po druk i dostawę do punktu...
Najwyższa jakość w najniższej cenie Nasza specjalizacja to wysokojakościowe druki powstające według
nietuzinkowych pomysłów, w oparciu o rozwiązania spotykane przeważnie
u największych światowych koncernów, rozwiązania szyte na miarę...
Wyłączamy schematy Nieszablonowość to dzisiaj najbardziej pożądana cecha w jakichkolwiek
działaniach reklamowych i marketingowych. Wiemy o tym doskonale
i obsługujemy głównie Klientów, którym zależy na świeżości podejścia...
Tak, żebyś wiedział - dajemy się poznać

Kompetentne doradztwo
wyspecjalizowanych handlowców-konsultantów

Działamy zdecydowanie inaczej niż gros drukarni. Obsługujemy najbardziej wymagających Klientów, oczekujących nietuzinkowych, nowatorskich rozwiązań. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi wyspecjalizowani handlowcy-konsultanci z wieloletnim doświadczeniem o horyzontalnym podejściu do tematów prezentacji treści i form reklamowych. Zostań Naszym Klientem, a zyskasz osobistego doradcę, dzięki któremu Twoje druki reklamowe już na zawsze pozostaną niezwykłe.

Czytaj więcej
Tak, żebyś wiedział - dajemy się poznać

Własne studio graficzne

Posiadamy własne studio graficzne, projektujące wg współczesnych trendów odbioru reklamy wizualnej, a także psychologii przekazu reklamowego. Nasi graficy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu nierzadko bardzo zaskakujących i wymagających form reklamy graficznej, zdobywający wiedzę na różnego typu szkoleniach i posiadający doświadczenie w wieloletniej pracy w swojej specjalizacji. Możesz nam ufać na słowo, ale najlepiej, jeżeli sam zobaczysz – zamów naszego handlowca-konsultanta do swojej firmy lub odwiedź nas osobiście.

Czytaj więcej
Jeżeli jesteś spoza Poznania

Współpracujemy z firmą
kurierską DHL

Dostarczymy Twoje zamówienie firmą kurierską DHL wprost do Twojej firmy lub we wskazane przez Ciebie miejsce.

Dzisiaj odległość już nie stanowi żadnej przeszkody w realizowaniu zleceń na odległość. Codziennie wysyłamy w różne części naszego kraju, a także za jego granice, przesyłki i palety z wydrukami z naszej drukarni.

Czytaj więcej


Paw Druk Sp. z o.o
ul. Obornicka 49a 62-002 Suchy Las
tel.: +48 61 84 33 810
fax: +48 61 84 33 812
e-mail: biuro@pawdruk.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone © Zakład Poligraficzny PAW DRUK Sp. z o.o.