Profesjonalna drukarnia w Poznaniu
Strona głównaNasza ofertaDruki akcydensowe

DRUK OFFSETOWY

Jedyna w Poznaniu i obecnie
w Wielkopolsce tak zaawansowana
technologicznie maszyna do drukowania
cyfrowego. Japońska dokładność
i precyzja, dzięki cyfrowej maszynie
japońskiego producenta KOMORI
model Lithrone S40.

To wielokrotnie nagradzana i doceniana
przez najlepsze specjalistyczne drukarnie
japońska maszyna, stanowiąca
o najwyższej z możliwych jakości druku
dla najbardziej wymagających.
Dzięki tej maszynie możemy obsługiwać
najbardziej wymagających Klientów
oczekujących najwyższej jakości druku.

Drukarnie Wielkopolska

Dane kontaktowe

Paw Druk Sp. z o.o
ul. Obornicka 49a
62-002 Suchy Las
tel.: +48 61 84 33 810
fax: +48 61 84 33 812
e-mail: biuro@pawdruk.pl

NIP: 779-16-33-017
Regon: 630891592
KRS: 0000216209
Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego

Konto bankowe:
Bank Millennium SA
70 1160 2202 0000 0000 4855 2215

Zadaj pytanie

Druki akcydensowe

Szukasz drukarni, w której profesjonalnie i terminowo
zostaną wydrukowane dla Ciebie akcydensy?

Potrzebujesz interesującego projektu akcydensów? A może chciałbyś
wydrukować akcydensy z własnego, gotowego projektu?

Zadzwoń: +48 61 84 33 810
Lub napisz e-mail: biuro@pawdruk.pl
A my pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.
Przejdź na oficjalną stronę drukarni Pawdruk »

Profesjonalnie i terminowo wydrukujemy Twoje akcydensy

Akcydensy to druki, których objętość nie jest większa niż jeden arkusz papieru. Zaliczamy do nich cenniki, listowniki, plakaty, ulotki, wizytówki, etykiety, itd. Akcydensy projektujemy i drukujemy dla Państwa już od wielu lat. Do każdego zlecenia podchodzimy z rzetelnością i profesjonalizmem w podejściu do Klienta. Dbamy o to, aby terminy realizacji Państwa zleceń były możliwie najkrótsze. Pragniemy, aby wszystkie zlecenia, realizowane przez naszą drukarnię, w pełni odpowiadały Państwa wymaganiom. Dlatego, Państwa akcydensy drukujemy w dowolnym, wybranym przez Państwa formacie, kolorze i kształcie. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy także możliwość personalizacji poszczególnych akcydensów. Dzięki niej, każdy z akcydensów może zyskać odrębny kolor, formę, a nawet format. Nasza drukarnia niezmiennie świadczy swoim Klientom usługi najwyższej jakości. To dlatego dbamy o każdy z etapów produkcji Twoich akcydensów, zaczynając od ich zaprojektowania lub skonsultowania Twojego projektu z naszym handlowcem-konsultantem, poprzez druk i ukształtowanie, aż po ostatni etap realizacji zlecenia, w którym już gotowe akcydensy trafią do Ciebie.

Drukując Twoje akcydensy, korzystamy z nowoczesnych maszyn drukarskich

W naszej drukarni oferujemy Państwu dwa sposoby, którymi możemy wydrukować Państwa akcydensy: cyfrowy i offsetowy. Nasza drukarnia cyfrowa daje możliwość wydrukowania małych nakładów akcydensów w krótkim terminie realizacji zlecenia. Dzięki zastosowaniu w drukarni cyfrowej innowacyjnych technologii, możemy dokonać personalizacji każdego akcydensu, tj. zmienić jego kolor, format czy treść nadruku. Drukarnia offsetowa sprawdzi się lepiej, w przypadku drukowania dużych nakładów akcydensów. Dzięki niej nawet naprawdę duże zamówienia, możemy zrealizować z zachowaniem krótkiego terminu realizacji. Najważniejsze dla naszej drukarni jest świadczenie dla Państwa usług na najwyższym możliwym poziomie. Dlatego w ostatnim czasie postanowiliśmy dokonać nowych inwestycji. Dzięki nim wyposażyliśmy naszą drukarnię cyfrową w profesjonalne maszyny drukarskie, przeznaczone do najwyższej jakości druku cyfrowego HP INDIGO PRESS 5000, a drukarnia offsetowa zyskała nowoczesne maszyny drukarskie renomowanej, japońskiej firmy KOMORI. Dzięki tym inwestycjom, możemy zaoferować Naszym Klientom usługi jeszcze wyższej jakości niż dotychczas.

Nasza drukarnia chce zapewnić Państwu akcydensy najwyższej jakości. Dbamy o to wykorzystując: 
  • Nowoczesne maszyny drukarskie do druku offsetowego, pochodzące od najlepszego na świecie producenta, japońskiej firmy KOMORI,
  • Maszyny do druku cyfrowego marki HP INDIGO, w których druk najwyższej jakości zapewnia system drukowania farbami, a nie tonerami,
  • System wstępnego przygotowania do druku CTP (computer to plate),
  • Systemy nowoczesnego pomiaru barw: XRITE i INTELLITRAX.

Projektanci i introligatorzy z naszej drukarni zaprojektują oraz ukształtują Twoje akcydensy

Nasza oferta nie obejmuje jedynie druku akcydensów. Do Państwa dyspozycji oddajemy także usługi naszego profesjonalnego studia projektowego i introligatorni. Potrzebujesz funkcjonalnych, efektownych i estetycznych akcydensów? Zadzwoń do naszego handlowca-konsultanta, a nasi projektanci, specjalnie dla Ciebie zaprojektują akcydensy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki temu, że uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, a nasi projektanci to fachowcy-pasjonaci, projekt Państwa akcydensów możemy zrealizować w pełni profesjonalnie, tak aby odpowiadał on w pełni Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

Wiemy, że druk Twoich akcydensów to jeszcze nie wszystko. Tak samo ważne jak on, jest właściwe ukształtowanie Twoich ulotek, wizytówek czy etykiet. Introligatorzy pracujący w naszej drukarni to profesjonaliści, którzy do swojej pracy podchodzą nie tylko z doświadczeniem i chęcią, ale i z pasją. To dzięki nim, projekty Państwa akcydensów możemy realizować w pełni profesjonalnie. Jeżeli nie masz pomysłu na to, jak powinny wyglądać Twoje akcydensy, nie wiesz jaki format wybrać lub po prostu nie wiesz jaka forma akcydensu najlepiej trafi do Klienta, zadzwoń do swojego handlowca-konsultanta, napisz e-mail lub po prostu przyjdź do naszej drukarni i porozmawiaj z introligatorem.

Nasza drukarnia dokłada wszelkich starań, aby projektowane i drukowane dla Państwa akcydensy, zawsze były wykonane na najwyższym poziomie. Wiemy, jak istotna rolę w działalności Państwa firmy pełnią akcydensy. To one decydują o tym, czy Klient wybierze właśnie Państwa produkty lub usługi. Nasza drukarnia i introligatornia dają Ci możliwość wydrukowania estetycznych i efektownych wizytówek, ulotek i etykiet w wybranym przez Ciebie formacie, kolorze i formie. Dla Klientów, którzy po swoich akcydensach oczekują czegoś więcej, przygotowaliśmy specjalną dodatkową usługę uszlachetniania. To dzięki niemu Twoje akcydensy mogą zyskać efektowne tłoczenia, połyskujące litery, a nawet zapach, który zostanie uzyskany w wyniku pokrycia akcydensu jednym z 200 lakierów zapachowych. 

Zadzwoń lub napisz do nas, aby skontaktować się z handlowcem-konsultantem i omówić projekt.

 
Obsługa - kompetentne doradztwo z prezentacją możliwości Jeżeli oczekujesz jakości - pozwól nam mile Cię zaskoczyć.
Zaproś do siebie naszego konsultanta, który przywiezie ze sobą setki
przykładowych druków. Będziesz mógł dotknąć, zobaczyć z bliska jakość...
Włączamy myślenie - nie postępujemy wg utartych schematów Do każdego projektu podchodzimy nieszablonowo starając się odpowiedzieć
na oczekiwania i wymagania Klienta. W naszej drukarni myślimy w taki
sposób, w jaki Ty byś pomyślał - dołączając do projektu naszą wiedzę...
Zlecenia wykonane zawsze na czas Zaproś do siebie naszego konsultanta, który przywiezie ze sobą setki
przykładowych druków. Będziesz mógł dotknąć, zobaczyć z bliska jakość.
Jeżeli oczekujesz jakości - pozwól nam mile Cię zaskoczyć.
Obsługujemy od początku do końca Najważniejszy dla nas zawsze jest Klient. Zależy nam, żeby miał on wsparcie
od samego początku obsługi i oparcie o nasze doradztwo. Później
uruchamiamy cały proces, od projektu po druk i dostawę do punktu...
Najwyższa jakość w najniższej cenie Nasza specjalizacja to wysokojakościowe druki powstające według
nietuzinkowych pomysłów, w oparciu o rozwiązania spotykane przeważnie
u największych światowych koncernów, rozwiązania szyte na miarę...
Wyłączamy schematy Nieszablonowość to dzisiaj najbardziej pożądana cecha w jakichkolwiek
działaniach reklamowych i marketingowych. Wiemy o tym doskonale
i obsługujemy głównie Klientów, którym zależy na świeżości podejścia...
Tak, żebyś wiedział - dajemy się poznać

Kompetentne doradztwo
wyspecjalizowanych handlowców-konsultantów

Działamy zdecydowanie inaczej niż gros drukarni. Obsługujemy najbardziej wymagających Klientów, oczekujących nietuzinkowych, nowatorskich rozwiązań. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi wyspecjalizowani handlowcy-konsultanci z wieloletnim doświadczeniem o horyzontalnym podejściu do tematów prezentacji treści i form reklamowych. Zostań Naszym Klientem, a zyskasz osobistego doradcę, dzięki któremu Twoje druki reklamowe już na zawsze pozostaną niezwykłe.

Czytaj więcej
Tak, żebyś wiedział - dajemy się poznać

Własne studio graficzne

Posiadamy własne studio graficzne, projektujące wg współczesnych trendów odbioru reklamy wizualnej, a także psychologii przekazu reklamowego. Nasi graficy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu nierzadko bardzo zaskakujących i wymagających form reklamy graficznej, zdobywający wiedzę na różnego typu szkoleniach i posiadający doświadczenie w wieloletniej pracy w swojej specjalizacji. Możesz nam ufać na słowo, ale najlepiej, jeżeli sam zobaczysz – zamów naszego handlowca-konsultanta do swojej firmy lub odwiedź nas osobiście.

Czytaj więcej
Jeżeli jesteś spoza Poznania

Współpracujemy z firmą
kurierską DHL

Dostarczymy Twoje zamówienie firmą kurierską DHL wprost do Twojej firmy lub we wskazane przez Ciebie miejsce.

Dzisiaj odległość już nie stanowi żadnej przeszkody w realizowaniu zleceń na odległość. Codziennie wysyłamy w różne części naszego kraju, a także za jego granice, przesyłki i palety z wydrukami z naszej drukarni.

Czytaj więcej


Paw Druk Sp. z o.o
ul. Obornicka 49a 62-002 Suchy Las
tel.: +48 61 84 33 810
fax: +48 61 84 33 812
e-mail: biuro@pawdruk.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone © Zakład Poligraficzny PAW DRUK Sp. z o.o.