Profesjonalna drukarnia w Poznaniu
Strona głównaNasza ofertaDruk folderów

DRUK OFFSETOWY

Jedyna w Poznaniu i obecnie
w Wielkopolsce tak zaawansowana
technologicznie maszyna do drukowania
cyfrowego. Japońska dokładność
i precyzja, dzięki cyfrowej maszynie
japońskiego producenta KOMORI
model Lithrone S40.

To wielokrotnie nagradzana i doceniana
przez najlepsze specjalistyczne drukarnie
japońska maszyna, stanowiąca
o najwyższej z możliwych jakości druku
dla najbardziej wymagających.
Dzięki tej maszynie możemy obsługiwać
najbardziej wymagających Klientów
oczekujących najwyższej jakości druku.

Drukarnie Wielkopolska

Dane kontaktowe

Paw Druk Sp. z o.o
ul. Obornicka 49a
62-002 Suchy Las
tel.: +48 61 84 33 810
fax: +48 61 84 33 812
e-mail: biuro@pawdruk.pl

NIP: 779-16-33-017
Regon: 630891592
KRS: 0000216209
Sąd Rejonowy w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego

Konto bankowe:
Bank Millennium SA
70 1160 2202 0000 0000 4855 2215

Zadaj pytanie

Druk folderów

Szukasz drukarni, która terminowo i profesjonalnie
zaprojektuje oraz wydrukuje dla Ciebie foldery?

A może potrzebujesz wydrukować swoje
foldery z już gotowego projektu?

Zadzwoń: +48 61 84 33 810
Lub napisz e-mail: biuro@pawdruk.pl
A my pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.
Przejdź na oficjalną stronę drukarni Pawdruk »

Profesjonalnie wydrukujemy dla Ciebie foldery reklamowe

Czy zastanawiali się kiedyś Państwo z czego powinien składać się dobry folder? Lata doświadczenia w pracy w branży poligraficznej pozwoliły nam zrozumieć, jak wiele czynników składa się na to, aby folder naprawdę skutecznie spełnił swoją rolę i trafił do Państwa Klientów. Bardzo ważna jest dbałość o każdy szczegół drukowanych dla Państwa folderów. PAW DRUK oferuje swoim Klientom usługi z najwyższej półki, dlatego realizowane przez nas zlecenia, dotyczące folderów, cechuje druk najwyższej jakości, elastyczność w doborze formatu i oprawy oraz możliwie najkrótszy czas realizacji zlecenia. W naszej drukarni dbamy o każdy etap wytwarzania Państwa folderów: począwszy od omówienia projektu z naszym konsultantem, poprzez druk, wykończenie i w końcu oddanie gotowych folderów w Państwa ręce. Rzetelna realizacja projektów, terminowość, dokładność i profesjonalne podejście do Klienta, pozwoliły nam zyskać uznanie wielu Klientów indywidualnych oraz firm.

Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń i technologii

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dwie możliwości wydrukowania folderów. Pierwszą z nich jest drukowanie metodą offsetową, która sprawdza się w przypadku dużych nakładów. Przy mniejszych nakładach zalecamy drukowanie metodą cyfrową, która pozwala na personalizację poszczególnych folderów i znacznie skraca termin realizacji małych zamówień. PAW DRUK świadczy dla Państwa usługi z najwyższej półki. Właśnie dlatego nasz park maszynowy wyposażyliśmy w nowoczesne, profesjonalne maszyny drukarskie. Drukarnię offsetową wyposażyliśmy w maszyny drukarskie renomowanej, japońskiej firmy KOMORI, zaś drukarnię cyfrową w profesjonalne maszyny do druku cyfrowego HP INDIGO PRESS 5000. To właśnie dzięki nim, Twoje foldery mogą zostać wydrukowane w najwyższej jakości wydruku, a terminy realizacji zamówień są krótkie. 

Aby zapewnić Ci druk z najwyższej półki, naszą drukarnię wyposażyliśmy w:

  • Nowoczesne maszyny drukarskie do druku offsetowego, pochodzące od najlepszego na świecie producenta, japońskiej firmy KOMORI,
  • Maszyny do druku cyfrowego marki HP INDIGO, w których druk najwyższej jakości zapewnia system drukowania farbami, a nie tonerami,
  • System wstępnego przygotowania do druku CTP (computer to plate),
  • Systemy nowoczesnego pomiaru barw: XRITE i INTELLITRAX.

Studio projektowe i introligatornia

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksowy zestaw usług poligraficznych. PAW DRUK to nie tylko drukarnia, to także profesjonalne biuro projektowe i introligatornia. PAW DRUK już od wielu lat projektuje i drukuje dla Państwa najwyższej jakości foldery. Lata doświadczenia pozwoliły nam przekonać się, jak powinien wyglądać naprawdę dobry folder. Taki, który nie tylko będzie estetyczny, ale i funkcjonalny. Właśnie takie foldery projektujemy w PAW DRUK. Oczywiście, drukujemy także foldery z gotowych już projektów. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego folderu, który trafi do Twoich Klientów i nie masz pomysłu jak go zaprojektować, zadzwoń do nas. Nasi projektanci zapoznają się z Twoim zapotrzebowaniem, wysłuchają wskazówek i stworzą projekt folderu, który w pełni będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. 

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta obejmuje usługi dla najbardziej wymagających Klientów. W PAW DRUK nie tylko wydrukujemy Twój folder, zadbamy także o to, by był on wykonany profesjonalnie od momentu omówienia projektu z naszym konsultantem, do czasu, gdy gotowe foldery trafią do Państwa. Wiemy, że sam druk to tylko jeden z elementów składających się na dobry folder. Wydruk należy jeszcze atrakcyjnie ukształtować. Tym zajmą się nasi introligatorzy. Możesz im zaufać, ponieważ są to wykształceni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dla których oprawa folderów to nie tylko praca, ale i pasja. To właśnie oni zrealizują Twój projekt albo pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Jeżeli potrzebujesz skonsultować swoje foldery z naszym introligatorem po porostu zadzwoń, napisz e-mail lub przyjdź do naszej drukarni. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w funkcjonowaniu Państwa firmy pełnią foldery. To one staną się Państwa wizytówką przed Klientami i zadecydują o tym, czy Klienci zechcą wybrać Państwa usługi. W naszej drukarni możemy zrealizować nawet te najbardziej wymagając projekty. Państwa foldery możemy wydrukować w dowolnym formacie, kolorze i grubości. Na życzenie Klienta możemy dokonać personalizacji poszczególnych egzemplarzy folderu, tj. poszczególne egzemplarze wydrukować w różnych kolorach albo dokonać zmiany zdjęć. W naszej drukarni Państwa foldery mogą zyskać dodatkowe walory. Dzieje się tak dzięki uszlachetnianiu, które sprawia, że Państwa foldery mogą zostać wzbogacone o efektowne tłoczenia, połysk liter, a nawet mogą zostać pokryte jednym z 200 lakierów zapachowych i pachnieć.

Zadzwoń lub napisz do nas, aby skontaktować się z handlowcem-doradcą i omówić projekt.

 
Obsługa - kompetentne doradztwo z prezentacją możliwości Jeżeli oczekujesz jakości - pozwól nam mile Cię zaskoczyć.
Zaproś do siebie naszego konsultanta, który przywiezie ze sobą setki
przykładowych druków. Będziesz mógł dotknąć, zobaczyć z bliska jakość...
Włączamy myślenie - nie postępujemy wg utartych schematów Do każdego projektu podchodzimy nieszablonowo starając się odpowiedzieć
na oczekiwania i wymagania Klienta. W naszej drukarni myślimy w taki
sposób, w jaki Ty byś pomyślał - dołączając do projektu naszą wiedzę...
Zlecenia wykonane zawsze na czas Zaproś do siebie naszego konsultanta, który przywiezie ze sobą setki
przykładowych druków. Będziesz mógł dotknąć, zobaczyć z bliska jakość.
Jeżeli oczekujesz jakości - pozwól nam mile Cię zaskoczyć.
Obsługujemy od początku do końca Najważniejszy dla nas zawsze jest Klient. Zależy nam, żeby miał on wsparcie
od samego początku obsługi i oparcie o nasze doradztwo. Później
uruchamiamy cały proces, od projektu po druk i dostawę do punktu...
Najwyższa jakość w najniższej cenie Nasza specjalizacja to wysokojakościowe druki powstające według
nietuzinkowych pomysłów, w oparciu o rozwiązania spotykane przeważnie
u największych światowych koncernów, rozwiązania szyte na miarę...
Wyłączamy schematy Nieszablonowość to dzisiaj najbardziej pożądana cecha w jakichkolwiek
działaniach reklamowych i marketingowych. Wiemy o tym doskonale
i obsługujemy głównie Klientów, którym zależy na świeżości podejścia...
Tak, żebyś wiedział - dajemy się poznać

Kompetentne doradztwo
wyspecjalizowanych handlowców-konsultantów

Działamy zdecydowanie inaczej niż gros drukarni. Obsługujemy najbardziej wymagających Klientów, oczekujących nietuzinkowych, nowatorskich rozwiązań. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi wyspecjalizowani handlowcy-konsultanci z wieloletnim doświadczeniem o horyzontalnym podejściu do tematów prezentacji treści i form reklamowych. Zostań Naszym Klientem, a zyskasz osobistego doradcę, dzięki któremu Twoje druki reklamowe już na zawsze pozostaną niezwykłe.

Czytaj więcej
Tak, żebyś wiedział - dajemy się poznać

Własne studio graficzne

Posiadamy własne studio graficzne, projektujące wg współczesnych trendów odbioru reklamy wizualnej, a także psychologii przekazu reklamowego. Nasi graficy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu nierzadko bardzo zaskakujących i wymagających form reklamy graficznej, zdobywający wiedzę na różnego typu szkoleniach i posiadający doświadczenie w wieloletniej pracy w swojej specjalizacji. Możesz nam ufać na słowo, ale najlepiej, jeżeli sam zobaczysz – zamów naszego handlowca-konsultanta do swojej firmy lub odwiedź nas osobiście.

Czytaj więcej
Jeżeli jesteś spoza Poznania

Współpracujemy z firmą
kurierską DHL

Dostarczymy Twoje zamówienie firmą kurierską DHL wprost do Twojej firmy lub we wskazane przez Ciebie miejsce.

Dzisiaj odległość już nie stanowi żadnej przeszkody w realizowaniu zleceń na odległość. Codziennie wysyłamy w różne części naszego kraju, a także za jego granice, przesyłki i palety z wydrukami z naszej drukarni.

Czytaj więcej


Paw Druk Sp. z o.o
ul. Obornicka 49a 62-002 Suchy Las
tel.: +48 61 84 33 810
fax: +48 61 84 33 812
e-mail: biuro@pawdruk.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone © Zakład Poligraficzny PAW DRUK Sp. z o.o.